2021 SunSmart WA Nipper Championships
12 March 2021
Final
PosTeamPoints
1Coogee Beach (WA) Team A
Maverick Greive, Austin Hall, Cooper Walpole, Ethan York
6
2Sorrento (WA) Team A
Kai Barrett, Archie Blatchley, Archie Knight, Alexander Parry
5
3Mullaloo Team A
David Ariano, Oscar Collins, Arthur Ketteringham, Kohen Prosper
4
4Sorrento (WA) Team B
Freddie Day, Aiden Geneff, Caspar Kuenen, Hudson Neal
3
5Coogee Beach (WA) Team B
Anthony Allardice, Thomas Boatwright, Reid Hall, Declan Williams
2
6Cottesloe Team A
Lucas Bourne, Prosper Fallourd, Jack Hurst, Harry Singh
1
7Trigg Island Team A
Sam Butler, Brodie Headling, Timothy Rymarczyk, Alex Wheeler
8North Cottesloe Team A
Jack Keys, Domenic Phillips, Sam Pilsenheim, Zak Stevenson
9Quinns Mindarie Team A
Jack Heydon, Henry Hinson, Faris Makhouli, Kai Osborne
10Scarboro Team B
Jaia Forte-Borchers, Max Kryachok, Luke ODonnell, Harrison Rose
11Trigg Island Team B
Jordan Mcewen, Samuel Roberts, Haarlem Terwal, Xander Terwal
12City of Bunbury Team A
Flynn King, Oliver Kuhn, Gage Murphy, Jared Robertson
13City of Perth SLSC Team A
Aidan Astbury, Jensen King, Angus Payne, Jaxon Pearson
14Fremantle Team A
Connor Brown, Max Chitty, Aiden Gallaugher, Benjamin Measey, Will OHehir
15Mullaloo Team B
Liam Barrowclough, Benjamin Chadderton, James Dargie, Koga Haywood
16North Cottesloe Team B
Ari Cole, Ben Gregory, Hugo Marsden, Lauchlan Noble
17Mandurah Team A
Jorge Ferreira, Kyran Mariu, Connor Meehan, West Murphy
Scarboro Team A
Harry Brohman, Nathanael DAlessandro, Tadhg Kennedy, Marcus Nichols
Registrations
NoTeam
1City of Bunbury Team A
Flynn King, Oliver Kuhn, Gage Murphy, Jared Robertson
2City of Perth SLSC Team A
Aidan Astbury, Jensen King, Angus Payne, Jaxon Pearson
3Coogee Beach (WA) Team A
Maverick Greive, Austin Hall, Cooper Walpole, Ethan York
4Coogee Beach (WA) Team B
Anthony Allardice, Thomas Boatwright, Reid Hall, Declan Williams
5Cottesloe Team A
Lucas Bourne, Prosper Fallourd, Jack Hurst, Harry Singh
6Fremantle Team A
Connor Brown, Max Chitty, Aiden Gallaugher, Benjamin Measey, Will OHehir
7Mandurah Team A
Jorge Ferreira, Kyran Mariu, Connor Meehan, West Murphy
8Mullaloo Team A
David Ariano, Oscar Collins, Arthur Ketteringham, Kohen Prosper
9Mullaloo Team B
Liam Barrowclough, Benjamin Chadderton, James Dargie, Koga Haywood
10North Cottesloe Team A
Jack Keys, Domenic Phillips, Sam Pilsenheim, Zak Stevenson
11North Cottesloe Team B
Ari Cole, Ben Gregory, Hugo Marsden, Lauchlan Noble
12Quinns Mindarie Team A
Jack Heydon, Henry Hinson, Faris Makhouli, Kai Osborne
13Scarboro Team A
Harry Brohman, Nathanael DAlessandro, Tadhg Kennedy, Marcus Nichols
14Scarboro Team B
Jaia Forte-Borchers, Max Kryachok, Luke ODonnell, Harrison Rose
15Sorrento (WA) Team A
Kai Barrett, Archie Blatchley, Archie Knight, Alexander Parry
16Sorrento (WA) Team B
Freddie Day, Aiden Geneff, Caspar Kuenen, Hudson Neal
17Trigg Island Team A
Sam Butler, Brodie Headling, Timothy Rymarczyk, Alex Wheeler
18Trigg Island Team B
Jordan Mcewen, Samuel Roberts, Haarlem Terwal, Xander Terwal
Live Club Standings
Sorrento (WA)388
Trigg Island259
North Cottesloe243
Mullaloo207
Cottesloe179
Scarboro109
City of Perth SLSC108
Secret Harbour87
Fremantle79
City of Bunbury55
Coogee Beach (WA)43
Quinns Mindarie34
Albany17
Busselton14
Yanchep8
Denmark7
Binningup4
Floreat3
Mandurah1
Port Bouvard1
Dongara-Denison0
Unknown0
Swanbourne Nedlands0

If you need to report a problem with results, please email surfsports@slswa.com.au