2021 Fremantle IRB Carnival Round 2
16 May 2021
Final
PosTeamPoints
1Mullaloo Team A
Joshua Bull, Robert Payne
6
2Scarboro Team A
Jessica Cake, Thomas Horton, Anja Sloan, Adam Watts
5
3Mullaloo Team F
Rohan Cox, Ebony Millar
4
4Mullaloo Team E
Ayden Bartle, Isaac Crothers, Caylin Robey
3
5Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar
2
6Mullaloo Team C
Todd Bartle, Cameron Rapley
1
7Mullaloo Team G
William Ketteringham, Ryan Robey, Ryan Stacey
8Mullaloo Team B
Aron Cook, Lachlan Halvorson, Saul Williams-Macri
9Scarboro Team C
Jake Fricker, Angus McMillan, Jacinta Waters, Chantal Waters
10Scarboro Team B
Mackenzie Allin, Luke Laycock, Nathaniel McBain, Ella McCullagh
11Fremantle Kracken
James Currey, Millie Sales, Jake Silipo, Cooper Whiting
12Sorrento (WA) Team A
Nadia Hekmat Nejad, Georgia Lawson, Mitchell Pescud, Evan Willcocks
Registrations
NoTeam
1Coogee Beach (WA) White
Tia Miragliotta
2Cottesloe Team B
Dominic Lawrence
3Fremantle Fast & Furious
Luke de Laeter, Sean Dickson, Elisabeth Pitts, Kate Silipo
4Fremantle Kracken
James Currey, Millie Sales, Jake Silipo, Cooper Whiting
5Fremantle Manta Rays
Jordan Kohler, Etienne Prinsloo, Ray Webb, Isabella Wilson
6Fremantle Sandsational
Lawson Mills, Clara Moody, Nicholas Poynton, Jessica Simpson
7Fremantle Shore Thing
Jack Hadley, Ethan Shaw, Kieren Smith, Alison Webb
8Mullaloo Team A
Joshua Bull, Robert Payne
9Mullaloo Team B
Aron Cook, Lachlan Halvorson, Saul Williams-Macri
10Mullaloo Team C
Todd Bartle, Cameron Rapley
11Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar
12Mullaloo Team E
Ayden Bartle, Isaac Crothers, Caylin Robey
13Mullaloo Team F
Rohan Cox, Ebony Millar
14Mullaloo Team G
William Ketteringham, Ryan Robey, Ryan Stacey
15Port Bouvard Mufasa
Zoe Foster, Madison Large, Massimo Martin, Reece Smith
16Port Bouvard Red
Samuel Maurice
17Port Bouvard White
Daniel Comeros-Ochtman, Bernadette Parker
18Scarboro Team A
Jessica Cake, Thomas Horton, Anja Sloan, Adam Watts
19Scarboro Team B
Mackenzie Allin, Luke Laycock, Nathaniel McBain, Ella McCullagh
20Scarboro Team C
Jake Fricker, Angus McMillan, Chantal Waters, Jacinta Waters
21Scarboro Team D
Ruby Dunn, James Morgan, William Morgan, Hollie Sheils-Rudd
22Scarboro Team E
Liam Bates, Callum Hawkins, Alexandria Nielsen, Zara Wilson
23Sorrento (WA) Team A
Nadia Hekmat Nejad, Georgia Lawson, Mitchell Pescud, Evan Willcocks
24Sorrento (WA) Team B
Declan Burke, Harry James, Vivien Lettner
25Sorrento (WA) Team C
Evan Bunford, Callum Duncan
26Trigg Island Team A
Grant Rosman, Jayson Stephens, Chloe Upfold, Adam Yeo
27Trigg Island Team B
Jake Bright, Ben Griffin
28Yanchep Team F
Conan Millar
If you need to report a problem with results, please email surfsports@slswa.com.au