2021 Fremantle IRB Carnival Round 2
16 May 2021
Final
PosTeamPoints
1Mullaloo Team A
Todd Bartle, Joshua Bull, Robert Payne, Cameron Rapley
6
2Scarboro Team A
Ruby Dunn, Jake Fricker, Thomas Horton, Angus McMillan, Anja Sloan, Adam Watts
5
3Mullaloo Team D
Ayden Bartle, Aron Cook, Isaac Crothers, Liam Rogers
4
4Port Bouvard Red
Daniel Comeros-Ochtman, Zoe Foster, Massimo Martin, Samuel Maurice, Elise Stallard
3
5Fremantle Single Fin
James Currey, Jack Hadley, Clara Moody, Millie Sales, Jake Silipo, Cooper Whiting
2
6Fremantle Shore Dump
Luke de Laeter, Sean Dickson, Ethan Shaw, Kate Silipo, Kieren Smith, Alison Webb
1
7Sorrento (WA) Team A
Declan Burke, Georgia Lawson, Vivien Lettner, Mitchell Pescud, Evan Willcocks
8Mullaloo Team E
Alistair Cook, Ethan Draycott, William Ketteringham, Andre Villemin
9Scarboro Team B
Jessica Cake, Luke Laycock, Nathaniel McBain, William Morgan, James Morgan, Zara Wilson
Registrations
NoTeam
1Cottesloe Team A
Dominic Lawrence
2Fremantle Shore Dump
Luke de Laeter, Sean Dickson, Ethan Shaw, Kate Silipo, Kieren Smith, Alison Webb
3Fremantle Single Fin
James Currey, Jack Hadley, Clara Moody, Millie Sales, Jake Silipo, Cooper Whiting
4Fremantle Thrashers
Lawson Mills, Nicholas Poynton, Etienne Prinsloo, Jessica Simpson, Ray Webb, Isabella Wilson
5Mullaloo Team A
Todd Bartle, Joshua Bull, Robert Payne, Cameron Rapley
6Mullaloo Team B
Edgar Coello, Lachlan Halvorson, Taj Hawke, Aimee Honor, Clayton Millar
7Mullaloo Team C
Rohan Cox, Jayden Millar, Ryan Robey, Ryan Stacey
8Mullaloo Team D
Ayden Bartle, Aron Cook, Isaac Crothers, Liam Rogers
9Mullaloo Team E
Alistair Cook, Ethan Draycott, William Ketteringham, Andre Villemin
10Port Bouvard Red
Daniel Comeros-Ochtman, Zoe Foster, Massimo Martin, Samuel Maurice, Elise Stallard
11Scarboro Team A
Ruby Dunn, Jake Fricker, Thomas Horton, Angus McMillan, Anja Sloan, Adam Watts
12Scarboro Team B
Jessica Cake, Luke Laycock, Nathaniel McBain, James Morgan, William Morgan, Zara Wilson
13Sorrento (WA) Team A
Declan Burke, Georgia Lawson, Vivien Lettner, Mitchell Pescud, Evan Willcocks
14Trigg Island Team A
Jake Bright, Ben Griffin, Jayson Stephens, Chloe Upfold, Adam Yeo
15Trigg Island Team B
Cade Ferguson, Stephen Glossop, Ellin Lynch, Craig Piercy, Grant Rosman
16Yanchep Team C
Conan Millar
If you need to report a problem with results, please email surfsports@slswa.com.au