2021 WA State IRB Championships - Mullaloo
20 June 2021
Final
PosTeamPoints
1Scarboro Yellow
Jake Fricker, Ella McCullagh, Angus McMillan
6
2Mullaloo Team E
Ethan Draycott, Aimee Honor, Liam Rogers
5
3Scarboro Green
Thomas Horton, Anja Sloan, Adam Watts
4
4Sorrento (WA) Team A
Declan Burke, Cate Latimer, Mitchell Pescud
3
5Trigg Island Team A
Cade Ferguson, Grant Rosman, Chloe Upfold
2
6Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar, Jayden Millar
1
Registrations
NoTeam
1Cottesloe Team B
Dominic Lawrence, Ethan Lewins
2Fremantle Fast & Furious
Luke de Laeter, Jack Hadley, Kate Silipo
3Fremantle Krackken
James Currey, Millie Sales, Jake Silipo
4Fremantle Manta Rays
Dylan Ewart, Etienne Prinsloo, Isabella Wilson
5Fremantle Sandsational
Lawson Mills, Clara Moody, Nicholas Poynton
6Fremantle Shore Thing
Meg de Laeter, Ethan Shaw, Kieren Smith
7Mullaloo Team A
Joshua Bull, Robert Payne
8Mullaloo Team B
Sean Coventry, Emmet Grimes
9Mullaloo Team C
Todd Bartle, Cameron Rapley
10Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar, Jayden Millar
11Mullaloo Team E
Ethan Draycott, Aimee Honor, Liam Rogers
12Mullaloo Team F
Ryan Robey, Ryan Stacey
13Mullaloo Team G
Lachlan Halvorson, Taj Hawke
14Mullaloo Team H
Rohan Cox, Conan Millar
15Mullaloo Team I
Ayden Bartle, Isaac Crothers
16Mullaloo Team J
Aron Cook, William Ketteringham, Andre Villemin
17Mullaloo Team K
Alistair Cook
18Port Bouvard Massi
Daniel Comeros-Ochtman, Zoe Foster, Massimo Martin
19Port Bouvard Team A
Samuel Maurice
20Scarboro Blue
Jessica Cake, Samual Horton, Luke Laycock
21Scarboro Green
Thomas Horton, Anja Sloan, Adam Watts
22Scarboro Orange
Mackenzie Allin, Liam Bates, Callum Hawkins
23Scarboro Purple
Lucie Jones, Nathaniel McBain, Shane ODriscoll Black
24Scarboro Red
Annie Kinsella, James Morgan, William Morgan
25Scarboro Yellow
Jake Fricker, Ella McCullagh, Angus McMillan
26Secret Harbour Team A
Thomas Da Prato
27Secret Harbour Team B
Harry Collins, Lochie Gray
28Secret Harbour Team C
Cody Jones, Patrick Walsh
29Secret Harbour Team D
Craig Graydon, Riley Walsh
30Sorrento (WA) Team A
Declan Burke, Cate Latimer, Mitchell Pescud
31Sorrento (WA) Team C
Evan Bunford, Lawson Rimmer
32Sorrento (WA) Team D
Ben Cottrell
33Trigg Island Team A
Cade Ferguson, Grant Rosman, Chloe Upfold
34Trigg Island Team B
Jayson Stephens, Adam Yeo
If you need to report a problem with results, please email surfsports@slswa.com.au