2021 WA State IRB Championships - Mullaloo
20 June 2021
Final
PosTeamPoints
1Scarboro Green
Thomas Horton, Hollie Sheils-Rudd, Anja Sloan, Adam Watts
6
2Mullaloo Team C
Todd Bartle, Aimee Honor, Sienna Lipscombe, Cameron Rapley
5
3Scarboro Yellow
Jake Fricker, Ella McCullagh, Angus McMillan, Jacinta Waters
4
4Mullaloo Team A
Joshua Bull, Megan Bulley, Robert Payne, Rochelle Villemin
3
5Mullaloo Team H
William Ketteringham, Conan Millar, Ryan Robey, Ryan Stacey
2
6Fremantle Fast & Furious
Luke de Laeter, Jack Hadley, Elisabeth Pitts, Kate Silipo
1
7Scarboro Purple
Lucie Jones, Nathaniel McBain, Alexandria Nielsen, Shane ODriscoll Black
8Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar
Registrations
NoTeam
1Cottesloe Team B
Dominic Lawrence, Ethan Lewins
2Fremantle Fast & Furious
Luke de Laeter, Jack Hadley, Elisabeth Pitts, Kate Silipo
3Fremantle Krackken
James Currey, Millie Sales, Madelline Shaw, Jake Silipo
4Fremantle Manta Rays
Dylan Ewart, Jordan Kohler, Etienne Prinsloo, Isabella Wilson
5Fremantle Sandsational
Lawson Mills, Clara Moody, Olivia Power, Nicholas Poynton
6Fremantle Shore Thing
Meg de Laeter, Sean Dickson, Ethan Shaw, Kieren Smith
7Mullaloo Team A
Joshua Bull, Megan Bulley, Robert Payne, Rochelle Villemin
8Mullaloo Team B
Lachlan Halvorson, Taj Hawke
9Mullaloo Team C
Todd Bartle, Aimee Honor, Sienna Lipscombe, Cameron Rapley
10Mullaloo Team D
Edgar Coello, Clayton Millar
11Mullaloo Team E
Ayden Bartle, Isaac Crothers
12Mullaloo Team F
Sean Coventry, Emmet Grimes
13Mullaloo Team G
Aron Cook, Liam Rogers
14Mullaloo Team H
William Ketteringham, Conan Millar, Ryan Robey, Ryan Stacey
15North Cottesloe Updog
James Kristensen
16Port Bouvard Team A
Samuel Maurice
17Port Bouvard Updog
Daniel Comeros-Ochtman, Zoe Foster, Elise Stallard
18Scarboro Blue
Jessica Cake, Samual Horton, Henry Irwin, Luke Laycock
19Scarboro Green
Thomas Horton, Hollie Sheils-Rudd, Anja Sloan, Adam Watts
20Scarboro Orange
Mackenzie Allin, Jody Ballard, Liam Bates, Callum Hawkins
21Scarboro Purple
Lucie Jones, Nathaniel McBain, Alexandria Nielsen, Shane ODriscoll Black
22Scarboro Red
Annie Kinsella, James Morgan, William Morgan, Reece Vogels
23Scarboro Yellow
Jake Fricker, Ella McCullagh, Angus McMillan, Jacinta Waters
24Secret Harbour Team A
Thomas Da Prato
25Secret Harbour Team B
Harry Collins, Lochie Gray
26Secret Harbour Team C
Cody Jones, Patrick Walsh
27Secret Harbour Team D
Craig Graydon, Riley Walsh
28Sorrento (WA) Team A
Declan Burke, Mitchell Pescud
29Sorrento (WA) Team C
Evan Bunford, Ben Cottrell, Lawson Rimmer
30Trigg Island Team A
Cade Ferguson, Jayson Stephens
If you need to report a problem with results, please email surfsports@slswa.com.au